Projekty

Projekty

 

Na co zwrócić uwagę, przygotowując stanowisko dla swojej firmy?

 

Zanim przedstawimy klientowi wstępny projekt, uzgadniamy z nim priorytety i zakres możliwych działań. Trzeba zacząć od ustalenia kilku podstawowych kwestii:

 

Poznaj naszą ofertę

 

 

  • Powierzchnia, jaką będziemy dysponować podczas eventu – jest to podstawowa sprawa organizacyjna, od której zależą wszystkie pozostałe kroki. Większa ilość miejsca oznacza oczywiście większe możliwości, ale wiąże się też z większymi wydatkami.
  • Sposób prezentacji firmy – warto zastanowić się nad wykorzystaniem sprzętu multimedialnego: monitorów LED i LCD, ekranów dotykowych, systemu audio, laptopów a także w  przygotowanie wielkoformatowych wydruków reklamowych, wykonanie trójwymiarowych liter, montaż tablic i banerów reklamowych

  • Przeznaczenie stoiska wystawienniczego – istnieje nieskończenie wiele możliwości, a każda z nich wymaga doboru różnych mebli i odmiennego zaplanowania przestrzeni stoiska wystawienniczego. Inne rozwiązania sprawdzą się w przypadku rozmowy jeden na jeden z klientem, inne gdy organizujemy spotkanie autorskie na targach książki, a jeszcze inne, gdy organizujemy turniej gamingowy by wypromować nowy produkt.

  • Podstawowe wyposażenie – każda zabudowa targowa to przede wszystkim meble. Obojętnie na co się decydujemy, musi mieć to swoje uzasadnienie funkcjonalne. Ladę postawimy, jeśli stawiamy na krótki i szybki kontakt, w przypadku dłuższych rozmów z każdym klientem, warto pomyśleć o postawieniu wygodnych foteli

  • Dodatkowe wyposażenie – tu tak naprawdę ogranicza nas jedynie kreatywność naszych inwestorów. Możliwości jest mnóstwo – może będzie to maskotka firmy, a może kącik zabaw dla dziecka, które przyszło z rodzicem? Jak mówią – sky is the limit! Proszę się z nami kontaktować w sprawie każdego pomysłu na stoisko wystawiennicze – dołożymy starań, by urzeczywistnić nawet najbardziej ekstrawaganckie koncepcje.

 

NASI KLIENCI
Chcesz uzyskać więcej informacji?
Skontaktuj się z naszym doradca.
Pomożemy wybrać odpowiednie rozwiązanie dla Twoich potrzeb.
Zadzwoń +48 61 8659 843 Wyślij do nas e-mail: info@expo-plan.com.pl
pfr